[Archiwum] Ogłoszenie na zakup szpitalnego łóżeczka dziecięcego

03 Feb 2025, 09:24

Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych prowadzi analizę rynku poprzedzającą planowane postępowania na dostawę towarów.

I. Przedmiot zamówienia i informacje dotyczące przedmiotu zapytania

Przedmiotem planowanego zamówienia będzie dostawa szpitalnego łóżeczka dziecięcego.  

Wyżej wymieniona pozycja asortymentowa, zwana dalej „towarem” opisana w zał. nr 2 do ogłoszenia, będzie dostarczona do magazynów wskazanych przez RARS zlokalizowanych na terenie Polski.

Termin

W formularzu informacyjnym wg załączonego wzoru (Załącznik nr 1) należy wskazać minimalny czas niezbędny na dostawę towaru od dnia zawarcia umowy. 

Ilość towaru możliwa do dostarczenia przez potencjalnych oferentów w terminach wskazanych w formularzu informacyjnym (Załącznik nr 1).

II. Inne postanowienia

  1. Planowane postępowanie prowadzone będzie z zachowaniem przepisów ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych w aktualnie obowiązującym brzmieniu. Informacje dotyczące ilości towarów oraz miejsce ich dostawy, stanowią informacje niejawne o klauzuli „zastrzeżone” i mogą być udostępniane wyłącznie osobom posiadającym odpowiednie uprawnienia, dlatego też zostaną one przekazane potencjalnemu oferentowi po uzyskaniu przez Agencję potwierdzenia spełnienia wymogów ustawy o ochronie informacji niejawnych przez potencjalnego oferenta.
  2. Z zasadami prowadzenia postępowań dot. zakupu towarów do medycznych rezerw strategicznych można się zapoznać na stronie internetowej www.rars.gov.pl w zakładce Nasze zadania – Rezerwy medyczne – Dla przedsiębiorcy – Zakup towarów i usług do rezerw – Zasady udzielania zamówień.
  3. Szczegółowe zasady współpracy pomiędzy Stronami określa projekt umowy, który zostanie potencjalnemu oferentowi przesłany wraz z zaproszeniem do składania ofert po spełnieniu wymogów o ochronie informacji niejawnych przez potencjalnego oferenta.
  4. Potencjalny oferent składa formularz informacyjny wg załączonego wzoru (Załącznik nr 1).
  5. Postępowanie prowadzone będzie z zachowaniem przepisów o ochronie danych osobowych.
  6. Kryteria brane pod uwagę przy ocenie ofert to w szczególności:
  • cena (wartość zakupu towarów z podatkiem VAT),
  • okres rozszerzonej rękojmi/gwarancji na towar.
  1. Agencja informuje, że do udziału w postępowaniu może nie zaprosić potencjalnego oferenta, który w wyniku dokonanej przez Agencję oceny został uznany za niewiarygodnego.
  2. Zakupy do rezerw strategicznych prowadzone są z wyłączeniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych ze względu na ochronę informacji niejawnych.

III. Zgłoszenie woli udziału w postępowaniu

Zainteresowani Oferenci powinni złożyć:

  1. formularz informacyjny wg załączonego wzoru (Załącznik nr 1) w terminie do 07.02.2025 r. drogą elektroniczną na adres: Informacje.DWM@rars.gov.pl, telefon kontaktowy: 22 36 09 118;
  2. dokładny opis towaru w zakresie parametrów technicznych, jakościowych i użytkowych oferowanego towaru;
  3. karta parametrów technicznych / ulotka informacyjna / karta katalogowa
  4. zdjęcia prezentujące oferowany towar;
  5. wykaz ewentualnych norm/standardów, których wymagania spełnia oferowany towar.

Załączniki w formacie Word

Załącznik nr 1 – Formularz informacyjny 30.25 kB

Załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia 88.5 kB

Załącznik nr 3 – Klauzula informacyjna RODO 18.34 kB

Informacja o dokumencie Drukuj Na górę
Zamknij Wytworzył: Agnieszka Gutowska (31.01.2025)
Pierwsza publikacja: Gabriela Szymańska (03.02.2025)
Ostatnia publikacja: Gabriela Szymańska (03.02.2025)
Podmiot udostępniający informację: Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych
Język migowy Certyfikaty Logo BIP Elektroniczna Skrzynka Podawcza