Kierownictwo RARS

30 maja 2022

Michał Kuczmierowski – Prezes Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych

Od 23 lutego 2021 r. Prezes Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. 7 września 2020 r. powołany na stanowisko Prezesa Agencji Rezerw Materiałowych. Od kwietnia do września 2020 r. pełnił obowiązki Prezesa Agencji Rezerw Materiałowych. W latach 2018-2020 członek Zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A., gdzie odpowiadał za przygotowanie strategii biznesowej i transformacyjnej Grupy, nadzorował pion finansowy oraz strategii i standardów. Ma ponad 20-letnie doświadczenie biznesowe oraz doradcze, przez ponad 10 lat związany był z branżą finansową.

W latach 2015-2018 pracował w PKO Banku Polskim m.in. jako Dyrektor Pionu Marketingu i Komunikacji. Odpowiadał między innymi za przygotowanie nowej strategii komunikacyjnej i marketingowej ze szczególnym uwzględnieniem nowych mediów i komunikacji internetowej. Wcześniej w Banku Zachodnim WBK (Grupa Santander) pełnił m.in. funkcję dyrektora programu Santander Universidades, gdzie był odpowiedzialny za rozwój nowych biznesów oraz zintegrowane działania komunikacyjne i biznesowe w segmencie akademickim.

Prowadził działalność doradczą w zakresie projektów wdrożeniowych i zarządczych, działań marketingowych i wizerunkowych, komunikacji strategicznej i zarządzania informacjami. Uczestniczył w realizacji projektów biznesowych i restrukturyzacyjnych. Pracował dla spółek z sektora finansowego, nowych technologii, motoryzacyjnego oraz przemysłu ciężkiego.

Jest absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i IESE Business School w Barcelonie.

 
Informacja o dokumencie Drukuj Na górę
Zamknij Stworzony przez: Grzegorz Adamczewski, 09 grudnia 2016 00:00
Pierwsza publikacja: Piotr Ostrowski, 02 stycznia 2007 10:17
Ostatnia publikacja: Joanna Uznańska, 30 maja 2022 09:50
Podmiot udostępniający informację: Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych
Język migowy Certyfikaty Logo BIP Elektroniczna Skrzynka Podawcza